NA TABLICY

AKTUALNOŚCI, OGŁOSZENIA I WAŻNE INFORMACJE

W tym miejscu na bieżąco umieszczam aktualizacje, pomysły i ważne informacje.

Zapraszam do zapoznania się.

ZAPISY MAJOWE

Zapisy majowe zostały zamknięte.

Dziękuję bardzo za wszystkie zgłoszenia! 

Pozostajemy w kontakcie.

 • Pacjentki zakwalifikowane do kategorii 1 i 2 otrzymały na mail powiadomienia

i propozycję realizacji konsultacji w konkretnym terminie. 

 • Zgłoszenia zakwalifikowane do kategorii 3 otrzymają informację o kwalifikacji i propozycję terminu realizacji w poniedziałek 7 czerwca.  Przypominam, że dzień realizacji to dzień otrzymania wszystkich zaleceń. Realizację potwierdza wykonanie płatności. Dane do płatności są podawane wraz z proponowanym terminem realizacji. 

 • Zgłoszenia zakwalifikowane do kategorii 4 oczekują na zakończenie działań organizacyjnych dla tur wcześniejszych. 

Decyzja trychologiczna dotycząca przynależności do danej kategorii leczniczej jest nieodowołalna.

Podział został dokonany zgodnie z zasadami etyki trychologicznej. 

 • Osoby, których zgłoszenia nie zakwalifikowały się do przyjęcia z przyczyn wymienianych w dziale zgłoszeń, nie otrzymają powiadomień.

 • Osoby, których zgłoszenia tylko w niewielkim stopniu były niewłaściwe, otrzymają dodatkowe zapytania, które umożliwią uzupełnienie zgłoszeń. Zapytania zostaną wysłane po zakończeniu organizacji czasu pracy z osobami, które wysłały prawidłowe zgłoszenia.

KOLEJNE ZAPISY TRYCHOLOGICZNE 

Nie mogę jeszcze przewidzieć daty kolejnych zapisów.

Informacja na ten temat zostanie podana, gdy zakończy się organizacja pracy związana z ostatnimi zgłoszeniami.


UWAGA - zmiana cennika

 • ​W związku z rosnącymi kosztami działalności usługowej, CENA USŁUGI TRYCHOLOGICZNEJ Online w roku 2021 WZROSŁA z 250,- na 300,-. Rezerwacje dokonane jeszcze w roku 2020 pozostaną rozliczone zgodnie ze starą ceną. ​

KONTAKT

 • ​Pracuję WYŁĄCZNIE w formie zdalnej. ​Nie mogę określić czy, jak i gdzie (!) nastąpi powrót do pracy w gabinecie. Jakiekolwiek planowanie w tej kwestii pozostawiam otwarte i znacznie odłożone w czasie. 

 • Zanim wyślesz zapytanie w dziale "Kontakt", zapoznaj się proszę z treściami strony, bloga i Instagrama. Jeśli informacja znajduje się w jednym z wymienionych, możesz nie otrzymać odpowiedzi. 

 • Nie prowadzę zapisów poprzez media społecznościowe i drogą prywatną. Zapisy są jawne (!) i zawsze ogłaszane na stronie. Ich realizacja zachodzi zgodnie z rozpisanymi zasadami. Z ich treścią zapoznasz się w odpowiednich zakładkach. 

 • Nie realizuję trychologii męskiej. Nie podaję również informacji na temat innych trychologów, fryzjerów czy specjalistów z branży "Zdrowie i uroda". Nie prowadzę żadnego z typów w/w marketingu. W ramach trychologii męskiej proszę kontaktować się ze swoim lekarzem dermatologiem. 

 • Pomoc trychologiczna jest odpłatna i realizowana w ramach cennika usługi trychologicznej.