©2018 by Marta Klowan KOKARDKA

NA TABLICY

AKTUALNOŚCI, OGŁOSZENIA I WAŻNE INFORMACJE

W tym miejscu będę na bieżąco umieszczać aktualizacje, pomysły i ważne informacje.

Zapraszam do zapoznania się.

ZABIEGÓWKA JUŻ OPISANA!

OFERTA ZABIEGOWA 

już widnieje na stronie w dziale DERMOZABIEGI.

Zapraszam!

Przypominam, że specjalne zabiegi kosmetyczne na skórę głowy wchodzą do usług od stycznia 2020. 

Zabiegówki będą przeprowadzane na kosmetykach wykonywanych przeze mnie od A-Z z półproduktów. Nie będę korzystać z gotowych linii kosmetycznych. Zależy mi na indywidualnym doorze kosmetyków do potrzeb włosów i skóry głowy.

ZMIANY W STRUKTURZE BLOGA

Blog stopniowo rozrasta się i prawdopodobnie już niedługo (trwają prace) wejdzie opcja komentowania postów bez rejestracji użytkownika na wix.com. 

Jednocześnie stara strona: kokardka-mysi.blogspot.com niedługo zostanie całkowicie wyłączona i przekierowana na obecny blog. Treści, które tam są, nie przepadną. Wszystkie posty przepisuję stopniowo. Niedługo będziecie mogli dać mi znać (poprzez opcję komentowania), które tematy są dla Was najważniejsze do ocalenia.

WYKŁAD TRYCHOLOGICZNY ANULOWANY

Z uwagi na zmianę planowanych działań, projektów i współprac w przyszłym roku, jestem zmuszona anulować proponowany wykład trychologiczny.

ZAMKNIĘCIE METAMORFOZ

Dziękuję bardzo za ogromne zainteresowanie metamorfozami. Było mi szalenie miło poznać wiele ciekawych osób i zrobić sporo fantastycznych sesji zdjęciowych! 


Niestety, czas i kierunkowa specjalizacja usług nie pozwala mi na dalszą realizację metamorfoz.

Nie przyjmuję i nie będę przyjmować zapisów na metamorfozy.

Sesje zdjęciowe wykonuję na potrzeby prywatne i za porozumieniem stron po wcześniejszym ustaleniu. 

NABÓR NA WARSZTATY ZAMKNIĘTY!

Bardzo się cieszę, że warsztaty na pewno zostaną zrealizowane! Mamy grupę fajnych kręciołków.

Relacja z wydarzenia zostanie opublikowana w mediach społecznościowych i na mojej stronie. 

ZMIANY W STRUKTURZE GRAFIKU NA ROK 2020!!!

Od Nowego roku wprowadzam zmiany organizacji czasu pracy. Są one związane z wieloma elementami mojego życia i dogłębnie przemyślane.

Z uwagi na zawężenie działalności specjalizacyjnej do działań kosmetologicznych i trychologicznych oraz dolegliwości zdrowotne związane z uczuleniem na farby, rezygnuję ze świadczenia usług koloryzacyjnych. 

Klientki, które od lat korzystają z drobnych zabiegów koloryzacyjnych będą mogły z nich korzystać w piątki i soboty. Pozostałe dni zostają przeznaczone na konsultacje trychologiczne, strzyżenia i zabiegówkę. Grafik jeszcze ulega ustaleniom. Ostateczna jego wersja zostanie podana na początku listopada. 

To nie koniec utrudnień.

Osoby, które korzystały z konsultacji trychologicznych w ramach wizyty koloryzacyjnej, będą zmuszone korzystać z wersji okrojonej na zasadzie konsultacji zaocznej (krótka rozmowa -10 minut, zdjęcie trychologiczne i dosłanie pielęgnacji przeze mnie mailem w okresie 7 dni robocznych od wizyty) lub umówić się na osobną wizytę trychologiczną. 

PODNIESIENIE CEN WRAZ Z POCZĄTKIEM ROKU 2020

Utrzymanie salonu i działalności firmy jest wysoce kosztowne. Wraz z inflacją w górę idą również i moje opłaty. W związku z tymi obciążeniami podnoszę ceny na usługi w kolejnym roku.

Ceny ulegną podniesieniu o około 20-25% w stosunku do cen obecnie wystawionych w cenniku.


Ceny z cennika są obecnie obowiązujące. Nie podlegają negocjacjom. Proszę upewnić się przed wizytą, czy koszt wizyty jest akceptowalny.


Cena wizyty uwarunkowana jest nie tylko opłatami, które ponoszę co miesiąc w ramach prowadzenia firmy. Płacisz za mój czas, wiedzę i doświadczenie.

MARZENIA...

Z czasem planuję wprowadzić swoją linię kosmetyczną. To jednak plan jeszcze bardzo oddalony w czasie. 

Oprócz działań w tym zakresie, planowane jest otwarcie sklepu online oraz wprowadzenie w obrót specjalnego programu trychologicznego online, by konsultacje zdalne były prostsze i efektywniejsze.

Działam! Kokardka nie śpi!

Trzymajcie kciuki!

KOLEJNA KSIĄŻKA

"Włosologia" jest już w redakcji, czeka na zredagowanie przez Wydawnictwo Pascal.


Wydawnictwo nie ustaliło jeszcze planu wydawniczego na przyszły rok, jednak ta pozycja poradnikowa pojawi się najpewniej na początku przyszłego roku. W tek kwestii musimy czekać na decyzję Wydawnictwa. 

Włosologia to pozycja trychologiczna. To holistyczne podejście do skóry głowy jako części całego organizmu. Książka zawiera liczne informacje na temat naturalnej pielęgnacji, diagnostyki i leczenia poważnych dolegliwości skóry głowy oraz wypadania włosów.