NA TABLICY

AKTUALNOŚCI, OGŁOSZENIA I WAŻNE INFORMACJE

W tym miejscu na bieżąco umieszczam aktualizacje, pomysły i ważne informacje.

Zapraszam do zapoznania się.

ZAPISY MAJOWE - ZAOCZNE KONSULTACJE trychologiczne ONLINE

  • Miło mi ogłosić, że w maju ruszają kolejne zapisy dla nowych pacjentek trychologicznych!

Zgłoszenia będą realizowane jako zaoczne konsultacje online - w trybie pisemnym.

Dokładne informacje na ten temat znajdziesz w zakładce "Zgłoszenie" oraz  "Poradnik pacjenta". 

UWAGA - zmiana cennika

  • ​W związku z rosnącymi kosztami działalności usługowej, CENA USŁUGI TRYCHOLOGICZNEJ Online w roku 2021 WZROSŁA z 250,- na 300,-. Rezerwacje dokonane jeszcze w roku 2020 pozostaną rozliczone zgodnie ze starą ceną. ​

KONTAKT

  • ​Pracuję WYŁĄCZNIE w formie zdalnej. ​Nie mogę określić czy, jak i gdzie (!) nastąpi powrót do pracy w gabinecie. Jakiekolwiek planowanie w tej kwestii pozostawiam otwarte i znacznie odłożone w czasie. 

  • Zanim wyślesz zapytanie w dziale "Kontakt", zapoznaj się proszę z treściami strony, bloga i Instagrama. Jeśli informacja znajduje się w jednym z wymienionych, możesz nie otrzymać odpowiedzi. 

  • Nie prowadzę zapisów poprzez media społecznościowe i drogą prywatną. Zapisy są jawne (!) i zawsze ogłaszane na stronie. Ich realizacja zachodzi zgodnie z rozpisanymi zasadami. Z ich treścią zapoznasz się w odpowiednich zakładkach. 

  • Nie realizuję trychologii męskiej. Nie podaję również informacji na temat innych trychologów, fryzjerów czy specjalistów z branży "Zdrowie i uroda". Nie prowadzę żadnego z typów w/w marketingu. W ramach trychologii męskiej proszę kontaktować sie ze swoim lekarzem dermatologiem. 

  • Pomoc trychologiczna jest odpłatna i realizowana w ramach cennika usługi trychologicznej.